Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Linki sponsorowane

Promowane

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia (pilne) Praca Montaż Wentylacji Węgrów

(pilne) Praca Montaż Wentylacji Węgrów

 PDF
Telefon: 500294043

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   (pilne) Praca Montaż Wentylacji Węgrów

Miasto/a:
 Węgrów
(PILNE) Praca montaż wentylacji Węgrów

Firma instalacyjna P.H.U.P. "ARTEX" poszukuje osób (z Węgrowa lub okolic) do montażu wentylacji na budowie.

Od kandydatów oczekujemy:
- zaangażowania,
- pracowitości,
- dyspozycyjności.

obowiązki:
Wykonywanie powierzonych zakresów robót na budowie w Węgrowie.

oferujemy:
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z 21-letnim doświadczeniem na rynku budowlanym.

opis dodatkowy:
Prosimy o przesyłanie CV na wskazany adres poczty elektronicznej:
praca@phupartex.pl

W tytule proszę wpisać "PRACA - WĘGRÓW"

Opis działalności firmy P.H.U.P. "ARTEX" znajduje się na naszej stronie internetowej:
www.phupartex.pl

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google