Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Linki sponsorowane

Promowane

Tagi

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia (pilne) Praca Montaż Wentylacji Węgrów

(pilne) Praca Montaż Wentylacji Węgrów

(PILNE) Praca montaż wentylacji Węgrów

Firma instalacyjna P.H.U.P. "ARTEX" poszukuje osób (z Węgrowa lub okolic) do montażu wentylacji na budowie.

Od kandydatów oczekujemy:
- zaangażowania,
- pracowitości,
- dyspozycyjności.

obowiązki:
Wykonywanie powierzonych zakresów robót na budowie w Węgrowie.

oferujemy:
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z 21-letnim doświadczeniem na rynku budowlanym.

opis dodatkowy:
Prosimy o przesyłanie CV na wskazany adres poczty elektronicznej:
praca@phupartex.pl

W tytule proszę wpisać "PRACA - WĘGRÓW"

Opis działalności firmy P.H.U.P. "ARTEX" znajduje się na naszej stronie internetowej:
www.phupartex.pl

 PDF
Telefon: 500294043

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   (pilne) Praca Montaż Wentylacji Węgrów

Miasto/a:
 Węgrów

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google