Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Linki sponsorowane

Promowane

Partnerzy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Opiekun - Praca W Niemczech

Opiekun - Praca W Niemczech

 PDF
Telefon: 508624667

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Opiekun - Praca W Niemczech

Miasto/a:
 Powiat ciechanowski
 Powiat ostrołęcki
 Powiat radomski
LEGALNA PRACA DLA OPIEKUNÓW OS. STARSZYCH

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę dla opiekunów osób starszych w Niemczech.Zaufały nam setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby.

Obowiązki:
- zabiegi pielęgnacyjne oraz czuwanie nad bezpieczeństwem podopiecznego
- codzienna toaleta
- pomoc podopiecznemu w spożywaniu posiłków( podawanie leków)
- pomoc przy ubieraniu się i rozbieraniu
- utrzymywanie porządku w gospodarstwie domowym
- dotrzymywanie towarzystwa
- ewentualnie robienie zakupów, wizyty w aptece, itd.

Wymagania:

-dobra znajomość j. niemieckiego- warunek konieczny

-dyspozycyjność na okres 2-3mc

-doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

- osoba odpowiedzialna, lubiąca pracę z osobami starszymi.

- mile widziane prawo jazdy

Informacje dodatkowe:

- dla opiekunki /a jest pokój ze standardowym wyposażeniem , możliwość podłączenia internetu.

- czas wolny do ustalenia z rodziną.

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie

- opłacone składki i ubezpieczenia społeczne

- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznej

- zwrot kosztów podróży

- stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem po wyjeździe

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

edyta.petryk@pmh.info.pl

Tel: 508 624 667

  • Opiekun - Praca W Niemczech
  • Opiekun - Praca W Niemczech 2
« Poprzednie | Następne »

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google