Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Audytor Warszawa I Okolice

Praca Audytor Warszawa I Okolice

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Praca Audytor Warszawa I Okolice

Miasto/a:
 Powiat płoński
 Powiat pułtuski
 Warszawa
Międzynarodowa firma zajmująca się badaniami rynku FMCG poszukuje osoby na stanowisko Audytora.

Miejsce pracy: Warszawa i okolice.

Obowiązki: Do obowiązków pracownika należało będzie wizytowanie punktów sprzedaży karmy dla zwierząt, w celu zebrania w nich danych z kilku kategorii.

Umowa: Umowa zlecenie

Wymagania:
- Wykształcenie minimum średnie;
- Własny środek transportu;
- Doświadczenie w pracy w branży FMCG mile widziane;
- Skrupulatność i dokładność;
- Uczciwość;
- Zaangażowanie i zapał do pracy;
- Dobra organizacja pracy własnej z nastawieniem na realizację wyznaczonych celów;
- Mile widziana umiejętność obsługi smartfona z systemem Android.

Oferujemy:
- Udział w realizacji ciekawych projektów związanych z badaniami rynku;
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole;
- Długofalową współpracę;
- Rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie;
- Możliwość awansu;

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres biuro3@ad-btl.pl umieszczając klauzulę o ochronie danych osobowych oraz wpisanie w temacie wiadomości "AUDYTOR Warszawa".

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)"