Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Dla Kelnerki W Niemczech

Praca Dla Kelnerki W Niemczech

 PDF
Telefon: +48 518 081 615

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Praca Dla Kelnerki W Niemczech

Miasto/a:
 Poza województwem Mazowieckim
Kelnerka w Niemczech

BMZ Agencja Lewandowska (Nr. Cert. 10756)
Nr. Ref: DW-636-D
Dla Klienta z branży hotelowej i gastronomicznej poszukuje kandydatek gotowych podjąć pracę w charakterze: Kelnerka na terenie Niemiec.

Oferta Klienta:
-praca od zaraz na minimum 6 miesięcy,
-zatrudnienie w oparciu o niemieckie przepisy bezpośrednio u pracodawcy,
-wynagrodzenie miesięczne od 900 do 1300 Euro Netto (napiwki do własnej kieszeni),
-czas pracy: 40 godzin tygodniowo,
-zakwateriwanie od pracodawcy strony,
-oferujemy współpracę w ramach wyjazdu.

Wymagania:
-doświadczenie na w/w stanowisku,
-komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
-profesjonalne podejście do wykonywanej pracy,
-samodzielność i dobra organizacja pracy,
-wysoka kultura osobista,
-dyspozycyjność w całym proponowanym okresie zatrudnienia.

Zakres obowiązków:
-przyjęcie zamówień i odpowiednie ich zrealizowanie,
-ciągły nadzór nad gośćmi,
-obsługa kasy fiskalnej,
-dbałość o porządek w miejscu pracy.

Forma kontaktu:
Jesli zainteresowała Cię Nasza oferta prześlij Nam swoje CV (koniecznie z aktualnym zdjęciem) wraz z podanym okresem dyspozycyjności, a My skontaktujemy się z Tobą !
Aplikacje prosimy wysłać na adres mailowy bmz.agencja@onet.eu, w tytule wiadomości prosimy podać numer referencyjny lub skontaktowac się telefonicznie na numery telefonów: +48 881 402 255, +48 881 402 246, +48 518 081 615.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji – zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)”.