Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Trener/instruktor Piłki Nożnej- Białobrzegi, Garwolin, Grodzisk Mazowiecki

Praca Trener/instruktor Piłki Nożnej- Białobrzegi, Garwolin, Grodzisk Mazowiecki

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   praca
   Białobrzegi
   trener
   dzieci
   piłka nożna
   sport
   Praca Trener/instruktor Piłki Nożnej- Białobrzegi
   Garwolin
   Grodzisk Mazowiecki

 WWW

Miasto/a:
 Powiat białobrzeski
 Powiat garwoliński
 Powiat grodziski
trener prowadzący zaj. z w gr. dziecięco-młodzieżowych

Ogólnopolski projekt Akademia Piłkarska rozpala pasję i marzenia piłkarskie wśród dzieci od najmłodszych lat. Pracujemy nad rozwojem dzieci pomiędzy 4 a 12 rokiem życia.
Poszukujemy osób związanych z piłką nożną (niezbędne uprawnienia),chcących szerzyć w swoim regionie zachodnie standardy szkoleniowe w dziecięcej piłce nożnej.
Opis stanowiska:
• zarządzanie i organizowanie zajęć piłkarskich,
• kontakt z osobami zainteresowanymi trenowaniem,
• przeprowadzanie treningów na podstawie wytycznych i schematów treningowych dopasowanych do wieku dzieci.
Wymagania:
• warunek konieczny: uprawnienia do trenowania piłki nożnej (minimum Instruktor),
• dyspozycyjność w godzinach popołudniowych,
• chęć rozwoju, poszerzania kwalifikacji,
• obsługa komputera (MS OFFICE).
Oferujemy:
• współtworzenie ogólnopolskiego projektu,
• szanse szybkiego rozwoju,
• cykl szkoleń i nadzoru nad pracą,
• tworzenie własnej ścieżki rozwoju,
• atrakcyjne warunki finansowe,
• pogłębienie wiedzy trenerskiej w szkoleniu dzieci i młodzieży,
• uczestniczenie w krajowych i zagranicznych kursach doszkalających,
• współfinansowanie kursów, konferencji trenerskich.
Osoby zainteresowane współpracą oraz spełniające ww. kryteria prosimy o nadsyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: elwira.wieczorek@nasza-akademia.com.pl