Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Dla Mechanika Samochodów Ciężarowych I Osobowych

Praca Dla Mechanika Samochodów Ciężarowych I Osobowych

 PDF
Telefon: 605 307 006, 515 122 386

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Mechanik samochodowy
   praca na etat

Miasto/a:
 Powiat grójecki
Zatrudnię na pełny etat Mechanika samochodowego w miejscowość Wilhelmów koło Błędowa

Zakres obowiązków:

- Bieżące naprawy oraz przeglądy okresowe samochodów ciężarowych, osobowych, naczep i przyczep

Oczekiwania:

- Doświadczenie na stanowisku mechanika minimum 3 lata lub pasjonat

- Znajomość obsługi samochodowej

- Obsługa komputera

Oferujemy:

- Praca stała w oparciu o umowę o prace

- Praca w systemie dwuzmianowym

- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

- Możliwość rozwoju i awansu

- Praca w miejscowości Wilhelmów (koło Błędowa gmina Grójec)

Prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.