Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Linki sponsorowane

Promowane

Partnerzy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Ankieter Legionowo

Praca Ankieter Legionowo

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Praca Ankieter Legionowo

Miasto/a:
 Legionowo
Poszukujemy osób do współpracy na stanowisko audytora / ankietera ds. przeprowadzania konsumenckich badań rynku w Legionowie w terminie 06-12 października

Miejsce pracy: Legionowo

Poszukujemy osób do współpracy na stanowisko audytora / ankietera ds. przeprowadzania konsumenckich badań rynku w Legionowie od 06 do 12 października.

Obowiązki:

Do obowiązków pracownika należeć będzie wizytowanie wskazanego punktu sprzedaży 7 dni pod rząd w ciągu w celu zebrania danych z punktu sprzedaży na podstawie przeprowadzonej w placówce wizytacji i kontroli.

Umowa: Umowa zlecenie

Stawka: 15zł netto za jedną ankietę, za 7 ankiet pod rząd w tygodniu 105zł netto

Termin zlecenia: 06-12.10.2014, osoba powinna być dyspozycyjna od 10 do 18 - w tym przedziale należy wykonać ankiety.

Wymagania:
- Wykształcenie minimum średnie;
- Doświadczenie w pracy w branży FMCG mile widziane;
- Skrupulatność i dokładność;
- Uczciwość;
- Zaangażowanie i zapał do pracy;
- Dobra organizacja pracy własnej z nastawieniem na realizację wyznaczonych celów;
- Mile widziani studenci zaoczni;

Oferujemy:
- Udział w realizacji ciekawych projektów związanych z badaniami rynku;
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole;
- Długofalową współpracę;
- Rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie;
- Możliwość awansu;

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: biuro3@ad-btl.pl w temacie maila wpisując: Ankieter Legionowo

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google