Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Linki sponsorowane

Promowane

Partnerzy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Zbrojarz - Praca W Wielkiej Brytanii

Zbrojarz - Praca W Wielkiej Brytanii

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Zbrojarz - Praca W Wielkiej Brytanii

Miasto/a:
 Poza województwem Mazowieckim
JOBS.PL dla swojego wieloletniego Klienta - brytyjskiej firmy budowlanej

Zadania:

- Prace zbrojarskie na budowach i/ lub na prefabrykacji

- Wykonywanie elementów żelbetonowych do konstrukcji nośnych budowli oraz elementów wypełniających budowlę

- Przygotowanie i zmontowanie zbrojenia

- Wybór odpowiedniego gatunku stalowych prętów o określonej średnicy oraz przycięcie ich na odpowiedni wymiar i wygięcie w odpowiedni kształt

- Układanie zbrojenia w szalunkach i formach w sposób zgodny z projektem konstrukcyjnym

Wymagania:

- Minimum 4-5 lat udokumentowanego doświadczenia na stanowisku zbrojarza

- Doświadczenie na budowach lub na prefabrykacji

- Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

- Mile widziana brytyjska karta NIN i/lub CSCS

Oferujemy:

- Zatrudnienie na warunkach brytyjskich na dłuższy okres czasu (kontrakt podpisywany przed wyjazdem z Polski)

- Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe

- Duża liczba godzin pracy: 50-60 godzin w ciągu tygodnia

- Darmowa pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem

- Opieka polskiego koordynatora podczas pobytu w UK

Zainteresowane osoby proszone są o przysłanie CV w języku polskim i angielskim oraz dokumentów aplikacyjnych na adres: zbrojarz@jobs.pl

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google