Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Linki sponsorowane

 

Promowane

 
 
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Legalna Praca Dla Ciebie - Opiekunki Osób Starszych

Legalna Praca Dla Ciebie - Opiekunki Osób Starszych


 PDF
Telefon: 886421341, 886421341

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Legalna Praca Dla Ciebie - Opiekunki Osób StarszychMiasto/a:
 Powiat białobrzeski
Wyjedź z nami do Stadtbergen

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w Leitershofen, okolice Stadtber-gen, Augsburga, Niemcy
Pani Barbara ma 86 lat, 156 cm wzrostu i wazy około 75 kg. Choruje na zakrzepicę, osteoporozę, w 2016 roku przeszła operację kręgosłupa. Potrzebuje wsparcia przy poruszaniu się, posiada III stopień niepełnosprawności. Porusza się najczęściej za pomocą wózka inwalidzkiego- pomaga przy transferze. Ze względu na podeszły wiek słabiej słyszy i widzi. Noce z reguły przesypia spokojnie, sporadycznie zdarza się, że przebudzi się w nocy do toa-lety. Jest w pełni świadoma i komunikatywna, opisywana jako miła, kochana i z dużym poczuciem humoru. W domu do pomocy posiada rollator, wózek inwalidzki, krzesełko toaletowe, specjalistyczne łóżko oraz w łazience zamontowaną windę wannową.
Do zadań opiekunki należy pomoc seniorce w czynnościach codziennych, takich jak przebieranie, higiena i pielęgnacja ciała, kąpiele. Ponadto opiekunka zajmuje się domem: pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy.
Pani Barbara mieszka samotnie w jednorodzinnym domku. Sklepy znajdują się w najbliższej okolicy, około 200 m. od domu. W odległości około 150m znajdują się przystanki komunikacji miejskiej. Na życzenie opiekunki rodzina może dostarczyć rower. Dla opiekunki został przygotowany osobny, standardowo wyposażony pokój ze stałym dostępem do Internetu oraz osobną toaletą. Czas wolny to minimum 2,5 godziny dziennie- do ustalenia na miejscu z rodziną.
Poszukujemy Pań z komunikatywną znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Zlecenie od 03.09.2017 na 2 miesiące- 1150 EUR netto/ msc. 

Reklama

 
Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google 
 

Regulamin | Polityka prywatności | Polityka cookies | Patnerzy
Copyright © 2010 - 2010 mazowieckatablica.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.