Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Linki sponsorowane

 

Promowane

 
 
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Legalna Praca Dla Opiekunki W Niemczech, Sprawdź

Legalna Praca Dla Opiekunki W Niemczech, Sprawdź


 PDF
Telefon: 886421341, 886421341

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Legalna Praca Dla Opiekunki W Niemczech
   SprawdźMiasto/a:
 Powiat ciechanowski
zlecenie w Gangelt

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w Gangelt, okolice Aachen, Kolonii, Heinsberg, Erkelenz, Niemcy
Pani Theresia ma 80 lat. Choruje na cukrzycę, depresję. Jest w pełni sprawna fizycznie i umysłowo, nie ma de-mecnji. Seniorka jest w pełni komunikatywna i samodzielna.
Do zadań opiekunki należy dotrzymywanie towarzystwa seniorce w codziennym życiu, wspólne spacery, rozmo-wy, wycieczki i wyjścia z domu. Opiekunka pomaga Pani Theresi przy prowadzeniu domu: gotowanie razem z podopieczną, zakupy, sprzątanie.
Pani Theresia mieszka samotnie w domku jednorodzinnym z ogrodem. Dotychczas była bardzo żywiołową osobą, interesuje się modą. Dla opiekunki przygotowano pokój ze standardowym wyposażeniem oraz osobną łazienką. Na miejscu jest stały dostęp do Internetu. Czas wolny to minimum 2,5 godziny dziennie- do ustalenia na miejscu z rodziną.
Poszukujemy Pań z dobrą znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Mile widziane Panie posiadające prawo jazdy. Zlecenie od 20.08.2017 na 2 miesiące- 1200 EUR netto/ msc. 

Reklama

 
Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google 
 

Regulamin | Polityka prywatności | Polityka cookies | Patnerzy
Copyright © 2010 - 2010 mazowieckatablica.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.