Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Linki sponsorowane

 

Promowane

 
 
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Opiekun Osób Starszych

Opiekun Osób Starszych


 PDF
Telefon: 886421341, 886421341

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Opiekun Osób StarszychMiasto/a:
 Powiat garwoliński
Wyjedź legalnie w okolice Bielefeld i Padeborn

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w Bielefeld, okolice Osnabrück, Gütersloh, Padeborn, Niemcy
Podopieczna ma 80 lat, 163 cm wzrostu i waży około 80 kg. Posiada V stopień niepełnosprawności, jest osobą leżącą, sporadycznie porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego- niezbędny jest transfer. Do pomocy zamonto-wany jest lift. Transfer odbywa się dwa razy dziennie- koło godziny 12, należy seniorkę przetransportować na wózek i koło 19:30 z powrotem do łóżka. Choruje na inkontynencję, nosi pampersy oraz ma założony cewnik. Jest poprzecznie sparaliżowana, prawa strona ciała jest słabsza, ma nadciśnienie, cukrzycę, przeszła wylew. Posił-ki spożywa samodzielnie, niezbędne jest krojenie ich na mniejsze kawałki. Jest w pełni świadoma i komunikatyw-na. Może budzić się w nocy, każdego dnia odwiedza ją opieka medyczna, która pomaga przy podstawowej pielę-gnacji seniorki. Opisywana jest jako przyjacielska, otwarta, czasami nieco bezradna i zła na swoje dolegliwości. Systematycznie uczestniczy w zajęciach fizjoterapii, budzi się koło godziny 9:30, kładzie się spać koło północy, jednakże przygotowanie do snu odbywa się koło 21. Seniorka lubi oglądać do późna telewizję.
Do zadań opiekunki należy pomoc starszej Pani we wszystkich czynnościach codziennych: transfer z łóżka na wózek, opróżnianie cewnika, zmiana pampersów, przebieranie, higiena i pielęgnacja ciała, kąpiele oraz nadzorowanie w ciągu dnia. Ponadto opiekunka zajmuje się domem: pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy.
Starsza Pani mieszka w jednorodzinnym, 120- metrowym domu z ogrodem wraz z synem. Syn zaj-muje piętro domu, sam dba o siebie i swoje potrzeby. Byłoby miło gdyby opiekunka uwzględniła go przy gotowaniu obiadów- on w zamian za to chętnie wspomoże opiekunkę we wszystkich czynno-ściach codziennych związanych z seniorką, przede wszystkim w transferze. Sklepy oddalone są o około 20 minut drogi spacerem. Dla opiekunki został przygotowany osobny, standardowo wyposa-żony pokój z osobną łazienką. Czas wolny to minimum 2,5 godziny dziennie- do ustalenia na miejscu z rodziną.
Poszukujemy Pań z komunikatywną lub dobrą znajomością języka niemieckiego oraz doświadcze-niem w opiece. Zlecenie od zaraz na 2 miesiące- 1300 EUR netto/ msc. 

Reklama

 
Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google 
 

Regulamin | Polityka prywatności | Polityka cookies | Patnerzy
Copyright © 2010 - 2010 mazowieckatablica.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.