Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Linki sponsorowane

 

Promowane

 
 
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Legalna Praca Dla Ciebie - Opiekunki Osób Starszych

Legalna Praca Dla Ciebie - Opiekunki Osób Starszych


 PDF
Telefon: 886421341, 886421341

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Legalna Praca Dla Ciebie - Opiekunki Osób StarszychMiasto/a:
 Powiat gostyniński
Seniorka w Osnabruck szuka opiekunki

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w Bielefeld, okolice Osnabrück, Gütersloh, Padeborn, Niemcy
Podopieczna ma 96 lat, 153 cm wzrostu i waży około 60 kg. Posiada II stopień niepełnosprawności, porusza się samodzielnie. Choruje na demencję, ze względu na podeszły wiek niedosłyszy. Noce przesypia spokojnie. Chęt-nie wychodzi na spacery, zazwyczaj 3 razy w ciągu dnia. Lubi dobrą kuchnię.
Do zadań opiekunki należy pomoc seniorce w czynnościach codziennych takich jak przebieranie, higiena i pielęgnacja ciała, kąpiele. Ponadto opiekunka asekuruje seniorkę podczas spożywania posiłków oraz mobilizuje ją do aktywności. Ponadto zajmuje się domem: pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy. Opiekunka towarzyszy starszej Pani w wizytach u lekarza oraz spędza z nią wspólnie czas.
Starsza Pani mieszka samotnie. Dla opiekunki został przygotowany osobny, standardowo wyposa-żony pokój z osobną łazienką. Na miejscu nie ma dostępu do Internetu. Sklepy znajdują się w naj-bliższej okolicy.
Poszukujemy Pań z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Zlecenie od 20.08.2017 na 2 miesiące- 1250 EUR netto/ msc. 

Reklama

 
Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google 
 

Regulamin | Polityka prywatności | Polityka cookies | Patnerzy
Copyright © 2010 - 2010 mazowieckatablica.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.