Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Linki sponsorowane

 

Promowane

 
 
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Opiekunka Osób Starszych Poszukiwana

Opiekunka Osób Starszych Poszukiwana


 PDF
Telefon: 886421341, 886421341

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Opiekunka Osób Starszych PoszukiwanaMiasto/a:
 Powiat grójecki
Wyjedź z nami do Vlotho

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w Vlotho, okolice Bad Oeyhausen, Bad Salzuflen, Bielefeld, Niemcy
Pan Horst ma 79 lat, 170 cm wzrostu i waży około 60 kg. Ma problemy z poruszaniem się, korzysta z pomocy rollatora. Potrzebuje wsparcia przy wchodzeniu po schodach. Nosi pampersy, choruje na problemy krążeniowe oraz nadciśnienie, ma cukrzycę typu II oraz niewydolność serca. Jakiś czas temu senior przewrócił się, co spowo-dowało złamanie kręgów szyjnych. Jest w pełni świadomy i komunikatywny, noce przesypia spokojnie. Trzy razy dziennie odwiedza go opieka medyczna. Potrzebuje wsparcia przy higienie i pielęgnacji ciała, zmianie pamper-sów, przebieraniu oraz pomocy podczas wstawania z łóżka.
Pani Elvira ma 76 lat, 165 cm wzrostu i waży około 60 kg. Choruje na inkontynencję, nie kontroluje potrzeb fizjo-logicznych, nosi pampersy. Ma demencję, jest po wylewie. Porusza się samodzielnie, może potrzebować wparcia przy wchodzeniu po schodach. Noce przesypia spokojnie, trzy razy dziennie odwiedza ją opieka medyczna.
Niezbędne jest wsparcie przy higienie i pielęgnacji ciała, zmiana pampersów, pomoc przy przebieraniu oraz nad-zorowanie zarówno Pani jak i Pana w ciągu dnia. Ponadto opiekunka zajmuje się domem: pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy.
Starsze małżeństwo mieszka w jednorodzinnym domku. Sklepy znajdują się w odległości około 2 km- do dyspozy-cji opiekunki na miejscu jest auto. Dla opiekunki został przygotowany osobny, standardowo wyposażony pokój z osobną łazienką oraz stałym dostępem do Internetu. Czas wolny to minimum 2,5 godziny dziennie- do ustalenia na miejscu z rodziną.
Poszukujemy Pań z podstawową znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Mile widziane Panie posiadające prawo jazdy. Zlecenie od zaraz na 2 miesiące- 1150 EUR netto/ msc. 

Reklama

 
Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google 
 

Regulamin | Polityka prywatności | Polityka cookies | Patnerzy
Copyright © 2010 - 2010 mazowieckatablica.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.