Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Linki sponsorowane

Promowane

Partnerzy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Na Produkcji - Monter/ka - 19 Zł/h

Praca Na Produkcji - Monter/ka - 19 Zł/h

 PDF
Telefon: 501326691

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Praca Na Produkcji - Monter/ka - 19 Zł/h

Miasto/a:
 Błonie
 Pruszków
Praca Pruszków

Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do pracy?
Wolisz, aby transport zorganizował za Ciebie pracodawca?
Aplikuj już dziś, oferta pracy u sprawdzonego pracodawcy czeka na Ciebie!

Wynagrodzenie wypłacamy ZAWSZE NA CZAS.

Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:
operator – montażysta

Lokalizacja: Pruszków

Oferta:
• umowa o pracę tymczasową (pełne składki ZUS, płatny urlop oraz pozostałe świadczenia)
• wynagrodzenie płatne za godzinę + premie
• praca na cały etat (3 zmiany)
• wolne weekendy
• benefity pozapłacowe (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie, zniżki na zakupy online; więcej informacji: www.randstad.pl/kandydat/randstad-plus/
• opieka konsultanta na terenie zakładu pracy
• zorganizowany dowóz do pracy z wielu miejscowości

Obowiązki:
• produkcja i montaż podzespołów
• praca indywidualna i zespołowa
• wykonywanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym

Oczekiwania:
• zaangażowanie w wykonywane obowiązki
• chęć nawiązania dłuższej współpracy
• dyspozycyjność do pracy zmianowej

Zadzwoń pod nr 501 326 691 lub wyślij SMS o treści „PRACA” – oddzwonimy!

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google