Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Linki sponsorowane

 

Promowane

 
 
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Projektowanie Stron Internetowych

Projektowanie Stron Internetowych


 PDF
Telefon: 508110609

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Projektowanie Stron Internetowych


 WWW

Miasto/a:
 Powiat warszawski zachodni
 Warszawa
Firma Krysgraf świadczy usługi związane z marketingiem internetowym, w zakresie swoich usług zajmuje się Projektowanie Stron Internetowych.

Głównym obszarem działalności firmy KrysGraf jest projektowanie stron www. Moja oferta skierowana jest też dla osób, które chcą stworzyć nową stronę www, ale również dla osób, które chcą przerobić własną stronę internetową wykonaną w starej technologii. Realizowane prze ze mnie strony www charakteryzują się zgodnością z najnowocześniejszymi standardami i technologiami.
Moja oferta obejmuje tworzenie stron www w oparciu o najnowsze standardy HTML5 i CSS3. Każda strona www dostosowana jest do urządzeń mobilnych (Responsive Web Design), oraz oparta jest na standardowych systemach CMS (Joomla, WordPress, Drupal), do wybory.
Wszystkie strony www posiadają unikalną szatę graficzną, która opracowana jest specjalnie dla Twoich potrzeb. Dzięki temu posiada niezależny Layout, a to wszystko po to, aby Twoja strona internetowa pokazywała, że to co robisz to Twoja pasja przełożona na skuteczność w działaniu.
Dodatkowo świadczę usługi graficzne. Zajmuję się tworzeniem grafiki na potrzeby internetu (banery internetowe, mailingi) a także profesjonalna Grafika komputerowa (ulotki, billboardy, projekty logo, wizytówki) wchodzi w skład wykonywanych prze zemnie usług.
Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami, na mojej stronie internetowej http://krysgraf.pl lub do kontaktu telefonicznego Tel.: 508110609Projektowanie Stron Internetowych
Projektowanie Stron Internetowych
 

Reklama

 
Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google 
 

Regulamin | Polityka prywatności | Polityka cookies | Patnerzy
Copyright © 2010 - 2010 mazowieckatablica.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.