Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Linki sponsorowane

Promowane

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Na Produkcji - Monter/ka - 19 Zł/h

Praca Na Produkcji - Monter/ka - 19 Zł/h

 PDF
Telefon: 691360220

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Praca Na Produkcji - Monter/ka - 19 Zł/h

Miasto/a:
 Piastów
 Powiat pruszkowski
 Pruszków
operator/ka

Szukasz ciekawej pracy, lubisz wyzwania a do tego interesujesz się branżą motoryzacyjną. Dołącz do nas. Mamy dla ciebie doskonałą ofertę:
Operator/ka - Montażysta/ka

Miejsce pracy: Pruszków

Oferujemy:
- pracę na cały etat (3 zmiany)
- wolne weekendy
- umowę o pracę tymczasową (składki ZUS, prawo do płatnego urlopu)
- stawkę godzinową (16 zł/h brutto)+ 3zł brutto (dodatku przez 6mc) + miesięczną premię (do 300 zł brutto)
- opiekę konsultanta na terenie zakładu
- benefity pozapłacowe (karta OK System, opieka medyczna, ubezpieczenie, zniżki na zakupy)

Zorganizowany transport z:
- Żyrardowa
- Skierniewic
- Grodziska Mazowieckiego
- Wyszogrodu
- Sochaczewa
- Błonia

Twoje zadania:
- produkcja i montaż podzespołów
- praca indywidualna i zespołowa
- wykonywanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym

Oczekujemy:
- zaangażowania w wykonywane obowiązki
- chęci długotrwałej współpracy
- dyspozycyjność do pracy zmianowej

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta zadzwoń lub wyślij sms o treści OPERATOR na nr telefonu 501326691 lub , 605345425 !!
Oddzwonimy do Ciebie !!!

Oferujemy zatrudnienie także osobom z orzeczonym stopniem niepełnosprawności!!!
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zachęcamy do aplikowania poprzez poniższy link:

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google