Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Linki sponsorowane

Promowane

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Brygadzista Robót Ziemnych-kanalizacyjnych Do Niemiec Z Językiem Niemieckim.

Brygadzista Robót Ziemnych-kanalizacyjnych Do Niemiec Z Językiem Niemieckim.

 PDF
Telefon: 534188717, 576033941

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   brygadzista
   praca Niemcy
   melioracje Niemcy
   głębokie wykopy Niemcy
   wod kan Niemcy

Miasto/a:
 Powiat płocki
 Poza województwem Mazowieckim
 Warszawa
Poszukujemy doświadczonych brygadzistów robót ziemnych do pracy na terenie Niemiec

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje brygadzistów do realizacji kontraktów przy kanalizacji sanitarnej i robotach ziemnych.
Możliwe zarobki: 15 000 - 18 000 zł
Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem
Termin rozpoczęcia kontraktu: październik 2018
Zadania / zakres wykonywanych prac:
- Sprawowanie nadzoru nad wykonywaniem prac budowlanych przez pozostałych uczestników brygady ok. 5-10 osób.
- Wykonywanie prac ziemnych i kanalizacyjnych w tym :
o tworzenie tras do przeprowadzania rur,
o praca w wykopach wąskoprzestrzennych - głębokich,
o zabezpieczenie wykopów,
o osadzanie studni,
o montaż rur kanalizacyjnych i melioracyjnych,
o obsługa elektronarzędzi (również niwelatora).
- Nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp, ppoż. w miejscu pracy.
- Bezpośrednia współpraca z niemieckim Kierownikiem budowy.
- Współudział w procesie odbioru prac.
- Nadzór nad dokumentacją techniczną i sprzętem na budowie.
Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie zarobki (wypłacane w euro, regularne płatności),
- możliwość urlopów co ok. 6-8 tygodni,
- długoterminową, stabilną i legalną pracę,
- bezpłatne zakwaterowanie,
- opiekę biura podczas odbywania kontraktów.
Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,
- min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
- znajomość procesów budowlanych,
- prawo jazdy kat. B i własny samochód,
- sumienność, rzetelność w pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila: biuro@ruben-bau.eu
Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 537-576-392.

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google