Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Linki sponsorowane

 

Promowane

 
 
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Drzwiczki Kominkowe Na Wymiar

Drzwiczki Kominkowe Na Wymiar


 PDF
Telefon: 737 580 037

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Drzwiczki Kominkowe Na Wymiar


 WWW

Miasto/a:
 Powiat węgrowski
 Poza województwem Mazowieckim
 Warszawa
Stojąca na zaskakująco wysokim poziomie firma , która specjalizuje się w produkcji, a także sprzedaży drzwiczek kominkowych.

Stojąca na zaskakująco wysokim poziomie firma , która specjalizuje się w produkcji, a także sprzedaży drzwiczek kominkowych. Dokłada największych starań, aby każdy klient był w pełni zadowolony z jej usług. To właśnie dlatego drzwiczki wytwarzane są pod wymiary podane przez klienta. W swojej ofercie ma teraz trzy modele, które mogą zostać dopasowane do każdego paleniska. Produkowane drzwiczki można montować zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i nowo budowanych kominkach.

Firma sięga po materiały wysokiej jakości. Jej siłą jest również mający świetne kwalifikacje i jednocześnie mogący pochwalić się bogatym doświadczeniem personel, który świetnie zna się na wykonywanej pracy. Przy produkcji drzwiczek nacisk kładziony jest nie tylko na wykorzystanie materiałów najwyższej jakości, ale także na precyzję wykonania. Firma troszczy się o najmniejsze detale, wiedząc bardzo dobrze, że często to od nich uzależniony jest finalny efekt. Wszystkie wyroby objęte są aż pięcioletnią gwarancją.

Firma dba o maksymalne zadowolenie tych, którzy skorzystali z jej usług. Dlatego ma w swojej ofercie wyroby bardzo dobrej jakości za naprawdę atrakcyjną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/


  • Drzwiczki Kominkowe Na Wymiar
  • Drzwiczki Kominkowe Na Wymiar  2
« Poprzednie | Następne »
 

Reklama

 
Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google 
 

Regulamin | Polityka prywatności | Polityka cookies | Patnerzy
Copyright © 2010 - 2010 mazowieckatablica.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.