Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Linki sponsorowane

 

Promowane

 
 
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Drzwiczki Kominkowe Na Wymiar

Drzwiczki Kominkowe Na Wymiar


 PDF
Telefon: 737 580 037

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Drzwiczki Kominkowe Na Wymiar


 WWW

Miasto/a:
 Powiat legionowski
 Poza województwem Mazowieckim
 Warszawa
Stojąca na zaskakująco wysokim poziomie firma , która specjalizuje się w produkcji, a także sprzedaży drzwiczek do kominków.

Stojąca na zaskakująco wysokim poziomie firma , która specjalizuje się w produkcji, a także sprzedaży drzwiczek do kominków. Dokłada największych starań, by każdy klient był w pełni zadowolony z jej usług. To właśnie dlatego drzwiczki wytwarzane są pod wymiary podane przez klienta.

W swojej ofercie posiada obecnie trzy modele, które można dopasować do każdego paleniska. Produkowane drzwiczki można montować zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i kominkach nowo budowanych. Firma wykorzystuje materiały doskonałej jakości. Jej siłą jest również wykwalifikowany i jednocześnie mający ogromne doświadczenie personel, który doskonale zna się na swojej pracy.

Przy produkcji drzwiczek nacisk kładziony jest nie tylko na zastosowanie materiałów świetnej jakości, ale także na perfekcję wykonania. Firma dba o najmniejsze detale, zdając sobie sprawę z tego bardzo dobrze, że często to od nich uzależniony jest ostateczny efekt. Wszystkie wyroby obejmuje trwająca aż pięć lat gwarancja. Firma troszczy się o maksymalne zadowolenie tych, którzy postawili na jej usługi. Z tego powodu ma w swojej ofercie wyroby najwyższej jakości za naprawdę atrakcyjną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/


  • Drzwiczki Kominkowe Na Wymiar
  • Drzwiczki Kominkowe Na Wymiar  2
« Poprzednie | Następne »
 

Reklama

 
Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google 
 

Regulamin | Polityka prywatności | Polityka cookies | Patnerzy
Copyright © 2010 - 2010 mazowieckatablica.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.