Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Linki sponsorowane

Promowane

Partnerzy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Za Granicą Na Zmywaku

Praca Za Granicą Na Zmywaku

praca we Francji

Euro Recruitment Consulting to wiodąca firma w branży pośrednictwa pracy za granicą oraz kompleksowego doradztwa personalnego. Od 14 lat z powodzeniem zapewniamy prace tylko u sprawdzonych, zagranicznych pracodawców jak i na zlecenie naszych pomorskich klientów. Gwarantujemy najwyższy poziom usług. Atrakcyjne zarobki w bardzo urokliwych i przyjaznych, lokalizacjach, umowy o pracę czy pomoc w organizacji przejazdów. Chętnie służymy pomocą oraz zapewniamy stały kontakt w przypadku podjęcia pracy.
Obecnie dla naszego klienta we Francji poszukujemy osoby na stanowisko Pomocy kuchennej (praca na zmywaku) w ekskluzywnym hotelu w Alpach Francuskich.

Obowiązki:
-Przygotowywanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw
-Utrzymanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza sanitarnego, w tym zmywanie naczyń
-Pomoc szefowi kuchni oraz pozostałym kucharzom

Wymagania:
-Doświadczenie na stanowisku pomocy kuchennej
-Znajomość języka angielskiego
-Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:
-Umowę o pracę,
-Atrakcyjne wynagrodzenie,
-Bezpłatne zakwaterowanie,
-Pomoc w organizacji przejazdu.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy rekrutacja@erc.ec lub kontakt telefoniczny: 587819111
W tytule wiadomości należy podać numer referencyjny: pomkuch/fr/19

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Praca Za Granicą Na Zmywaku

Miasto/a:
 Powiat wołomiński
 Powiat wyszkowski
 Powiat zwoleński

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google