Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Linki sponsorowane

Promowane

Partnerzy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Za Granicą Kelner/kelnerka

Praca Za Granicą Kelner/kelnerka

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Praca Za Granicą Kelner/kelnerka

Miasto/a:
 Powiat garwoliński
 Powiat grójecki
 Powiat kozienicki
praca we Francji

Euro Recruitment Consulting to wiodąca firma w branży pośrednictwa pracy za granicą oraz kompleksowego doradztwa personalnego. Od 14 lat z powodzeniem zapewniamy prace tylko u sprawdzonych, zagranicznych pracodawców jak i na zlecenie naszych pomorskich klientów. Gwarantujemy najwyższy poziom usług. Atrakcyjne zarobki w bardzo urokliwych i przyjaznych, lokalizacjach, umowy o pracę czy pomoc w organizacji przejazdów. Chętnie służymy pomocą oraz zapewniamy stały kontakt w przypadku podjęcia pracy.
Obecnie poszukujemy Kelnerów i Kelnerek do pracy w hotelu 5* w Alpach Francuskich.

Obowiązki:
• Przyjmowanie zamówień i obsługa gości restauracji,
• Serwowanie potraw, napoi, wina,
• Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy,

Wymagania:
• Konieczna dobra znajomość języka angielskiego
• Dwa lata doświadczenia (mile widziane doświadczenie zagraniczne),
• Wysoki poziom kultury osobistej,
• Zaangażowanie i chęć do pracy,

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Umowę o pracę,
• Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
• Pomoc w organizacji przejazdu,

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy rekrutacja@erc.ec lub kontakt pod nr tel.: 587819111. W tytule wiadomości należy podać numer referencyjny: kel/fr/19

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google