Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Linki sponsorowane

 

Promowane

 

Partnerzy

 
 
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Projektowana Charakterystyka Energetyczna Budynku - Radom Szydłowiec Lipsko Zwoleń Kozienice Grójec

Projektowana Charakterystyka Energetyczna Budynku - Radom Szydłowiec Lipsko Zwoleń Kozienice Grójec


 PDF
Telefon: 605-920-522, 606-591-523

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Projektowana charakterystyka energetyczna budynku Radom
   Charakterystyka energetyczna Radom
   Projektowana Charakterystyka Energetyczna Budynku - Radom Szydłowiec Lipsko Zwoleń Kozienice Grójec


 WWW

Miasto/a:
 Powiat grójecki
 Powiat radomski
 Radom
Charakterystyka energetyczna Radom Szydłowiec Lipsko Zwoleń Kozienice Grójec

Projektowana charakterystyka energetyczna budynku.
Projektowana charakterystyka energetyczna wykonywana jest dla budynków nowo projektowanych lub przebudowywanych i dołącza się ją do projektu z wnioskiem o pozwolenie na budowę.
Głównym celem sporządzania projektowanej charakterystyki energetycznej jest stwierdzenie, że przyjęte w projekcie rozwiązania spełniają wymagania obowiązujących przepisów oraz zasad oszczędnego gospodarowania energią.
W ostatnich latach nastąpił znaczący rozwój zrównoważonego budownictwa, w którym kwestie ekologiczne są niezwykle istotne. Coraz częściej przy projektowaniu i konstruowaniu budynków stosuje się innowacyjne rozwiązania technologicznie, których celem jest zmniejszenie zużycia energii, oszczędzanie jej źródeł i tym samym redukcja emisji gazów cieplarnianych.
Projektowana charakterystyka energetyczna powinna zawierać informacje na temat właściwości cieplnych przegród oraz zastosowanych rozwiązań instalacyjnych.
Charakterystyka energetyczna budynku umożliwia określenie dokładnego zużycie energii w danym budynku, a tym samym pokazuje co należy zmienić, aby zmniejszyć koszty eksploatacji, w szczególności wydatki na energię. Przeprowadzenie takiej charakterystyki należy powierzyć osobom posiadającym odpowiednie uprawnienia.
Projektowana charakterystyka energetyczna jest częścią składową projektu, zatem wykonuje ją wykonać jedynie osoba posiadająca budowlane uprawnienia projektowe.

Do każdej projektowanej charakterystyki energetycznej budynku dołączana jest analiza możliwości racjonalnego wykorzystania wysokoefektywnych systemów alternatywnych zaopatrzenia w energię i ciepło.

Projektowana charakterystyka energetyczna wykonana zgodnie z wymogami NFOŚiGW jest niezbędna w przypadku ubiegania się o dotację w programie dopłat do kredytów na budowę domów energooszczędnych.
Wykonujemy projektowaną charakterystykę energetyczną wszystkich budynków.
Kontakt:
biuro@cartex.biz.pl
http://www.cartex.biz.pl
Tel. 605-920-522  • Projektowana Charakterystyka Energetyczna Budynku - Radom Szydłowiec Lipsko Zwoleń Kozienice Grójec
  • Projektowana Charakterystyka Energetyczna Budynku - Radom Szydłowiec Lipsko Zwoleń Kozienice Grójec 2
« Poprzednie | Następne »
 

Reklama

 
Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google 
 

Regulamin | Polityka prywatności | Polityka cookies | Patnerzy
Copyright © 2010 - 2010 mazowieckatablica.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.