Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Linki sponsorowane

Promowane

Partnerzy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Lider Na Magazynie

Lider Na Magazynie

 PDF
Telefon: 604916080

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Lider Na Magazynie

Miasto/a:
 Nadarzyn
 Poza województwem Mazowieckim
 Pruszków
Lider na magazynie

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Lider na magazynie

Miejsce pracy: Chlebnia k. Grodziska Mazowieckiego
Numer ref. LMA/063/EŻU

Zadania:

• Koordynowanie codziennej pracy zespołu (w tym spotkań z pracownikami magazynu, planów urlopowych, kontroli absencji, szkoleń)
• Realizacja codziennych planów poprzez monitorowanie pracy pracowników oraz rozwiązywanie bieżących problemów
• Przygotowywanie raportów logistycznych dla bezpośrednich przełożonych
• Rozwój kompetencji podległego zespołu
• Poszukiwanie i wdrażanie nowych systemów optymalizujących efektywność procesów logistycznych
• Przestrzeganie standardów firmy oraz współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania:

• Minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników w branży produkcyjnej lub logistycznej
• Umiejętność motywowania i utrzymywania zaangażowania pracowników
• Umiejętność tworzenia i realizowania planów krótko i długoterminowych
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym Excel)
• Wysokie umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, rozwijającej się firmie
• Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą (praca stała)
• Profesjonalne wdrożenie przez doświadczonych kolegów
• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie + premię miesięczną
• Pracę w nowoczesnym Centrum Dystrybucyjnym, dogodny dojazd autostradą (ok. 35 km z Warszawy)
• Pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz rozwojowych

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google