Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Linki sponsorowane

 

Promowane

 

Partnerzy


 
 
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Najlepszy Ośrodek Terapii W Polsce-ośrodek Terapii Nefo

Najlepszy Ośrodek Terapii W Polsce-ośrodek Terapii Nefo


 PDF
Telefon: 887029952

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Najlepszy Ośrodek Terapii W Polsce-ośrodek Terapii NefoMiasto/a:
 Poza województwem Mazowieckim
Ośrodek Terapii Nefo powstał z myślą o wszystkich osobach potrzebujących pomocy i zmagających się z uzależnieniami od alkoholu, narkotyków, hazardu.

Ośrodek Terapii Nefo powstał z myślą o wszystkich osobach potrzebujących pomocy i zmagających się z uzależnieniami od alkoholu, narkotyków, hazardu. Nefo to miejsce wyjątkowe, stworzone przez pasjonatów. Głęboko wierzymy w ludzi, jednak statystyki są jednoznaczne: niewiele osób potrafi wyjść z choroby alkoholowej i z innych uzależnień samodzielnie. Jeżeli próbowałeś już poradzić sobie z takim problemem lub znasz osobę, która cierpi z tego powodu – skontaktuj się z nami.

Ośrodek terapii NEFO to tutaj pracujemy na autorskim programie terapii, stworzonym przez zespół profesjonalistów złożonych ze specjalistów psychoterapii uzależnień, psychoterapeutów, lekarzy i psychologów. Jako jeden z nielicznych ośrodków w Polsce posiadamy wpis do rejestru podmiotów leczniczych, co świadczy o wysokim poziomie prowadzonych przez nas terapii. Nefo już dwukrotnie został zwycięzcą w konkursie na najlepszy ośrodek Terapii w Polsce prowadzony przez Ranking Ośrodków Terapii, to wielkie wyróżnienie i największa nagroda w branży. Tym bardziej cenna, bo to nasi pacjenci decydują o jej przyznaniu. Ośrodków Terapii jest mnóstwo, ale najważniejsze jest to, żeby wybrać ten najlepszy.
Najlepszy Ośrodek Terapii W Polsce-ośrodek Terapii Nefo
Najlepszy Ośrodek Terapii W Polsce-ośrodek Terapii Nefo
 

Reklama

 
Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google 
 

Regulamin | Polityka prywatności | Polityka cookies | Patnerzy
Copyright © 2010 - 2010 mazowieckatablica.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.