Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Na Weekendy ! Młodszy Operator Produkcji !

Praca Na Weekendy ! Młodszy Operator Produkcji !

 PDF
Telefon: 668466412

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   praca
   weekend
   dorywcza
   bez doświadczenia
   dla młodych
   produkcja
   magazyn

 WWW

Miasto/a:
 Powiat grodziski
 Powiat pruszkowski
 Powiat żyrardowski
Szukasz pracy? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie? To właściwy adres! Obecnie dla naszego Klienta – światowego producenta elektroniki, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy Operator Produkcji

Zakres obowiązków:
-> Obsługa i ustawianie maszyn produkcyjnych
-> Skręcanie kabelków i wprowadzanie ich do maszyny lutującej
-> Testowanie wyrobów
-> Wycinanie niewielkich części blaszanych za pomocą maszyny
-> Prowadzenie rejestracji

Oczekujemy:
-> Dyspozycyjności do pracy w systemie II zmianowym po 12h tylko w weekendy
-> Dobrej organizacji pracy, samodzielności
-> Zdolności manualnych
-> Doświadczenie na takim samym bądź podobnym stanowisku będzie mile widziane

Oferujemy:
-> Umowę o pracę (dla osób chętnych umowa zlecenie)
-> Stawkę 24,70 zł brutto/h!
-> Pracę dorywczą tylko w weekendy
-> Kartę Multisport, Ubezpieczenie na życie, Pakiet Medicover
-> Pracę w prężnie rozwijającej się firmie

Jak przesłać CV?
Wyślij do nas CV za pomocą przycisku Aplikuj, wprowadź adres e-mail, a następnie uzupełnij pozostałe informacje!

Dziękujemy!

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.