Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Specjalista Ds. Kadr I Płac

Specjalista Ds. Kadr I Płac

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Specjalista Ds. Kadr I Płac

 WWW

Miasto/a:
 Ursynów
 Warszawa
Solidna firma z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem zatrudni Specjalistę ds. kadr i płac

Firma MOTIVA HR dla swojego klienta – dealera samochodów marki Kia i Subaru oraz autoryzowanego serwisu marek Kia, Mitsubishi, Subaru, Bosch poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. kadr i płac
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
- obsługa kadrowo-płacowa pracowników i osób zatrudnionych na podstawie umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych
- naliczanie wynagrodzeń - przygotowanie listy płac oraz kontrola poprawności ich naliczenia
- ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy
- prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z przepisami
- terminowe przygotowywanie raportów i deklaracji do ZUS, PIT, PFRON, GUS
- księgowanie list wynagrodzeń i wprowadzanie zapisów do systemu księgowego
- uzgadnianie kont rozrachunkowych z ZUS i z tytułu rozrachunków publiczno-prawnych
- realizacja zajęć komorniczych
- nadzór nad aktualnością badań lekarskich i szkoleń wymaganych przepisami
- obsługa administracyjna i doradcza w zakresie prawa pracy
- pomoc w Dziale Księgowości
- przygotowywanie raportów i zestawień na wewnętrzne potrzeby firmy
- organizacja procesu rekrutacji oraz wdrażanie i szkolenie nowych pracowników w zakresie obowiązujących regulaminów i procedur

Wymagania:
- udokumentowane minimum 3-letnie doświadczenie na wymienionym stanowisku
- znajomość przepisów prawa pracy, podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych
- znajomość zagadnień związanych z naliczaniem wynagrodzeń, w tym wynagrodzeń chorobowych i zasiłków
- wiedza z zakresu księgowości
- praktyczna znajomość programu PŁATNIK
- mile widziana znajomość programu SAGE KADRY I PŁACE
- doświadczenie w sporządzaniu deklaracji ZUS, GUS, US
- zdolność analitycznego myślenia, dokładność, rzetelność, zorganizowanie
- dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel)
- znajomość programu Symfonia (mile widziane)
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- niezbędne narzędzia pracy
- możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji
- odpowiedzialną i interesującą pracę
- pracę w młodym, energicznym zespole
- pakiet prywatnej opieki medycznej

Osoby zainteresowane proszone są wysłanie CV poprzez link aplikacyjny: http://motivahr.elementapp.ai/application/5ac8eab7-3c2b-40a4-9312-1d17fed2f390/48a137c9-c4cf-48fe-ba39-5d86783a9ba2