Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Linki sponsorowane

Promowane

Partnerzy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pracownik Budowlany (warszawa)

Pracownik Budowlany (warszawa)

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Pracownik Budowlany (warszawa)

Miasto/a:
 Warszawa
Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku pracownika budowlanego w Warszawie. 20 PLN NETTO.

Dla naszego klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na budowie (Warszawa Włochy).

Zadania:
- prace budowlane,
- prace wykończeniowe,
- zlecone prace pomocnicze.

Wymagania:
- pierwsze doświadczenie w pracach budowlanych,
- zaangażowanie i sprawność fizyczna,
- możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie - 20 zł netto / h,
- umowę zlecenie i legalne zatrudnienie,
- codzienny, ciepły posiłek,
- pomoc w załatwieniu formalności,
- wypłaty co dwa tygodnie,
- pracę od zaraz.

CV prosimy przesyłać na adres budowa@jobs.pl

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google