Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Lifestyle Manager / Concierge Z Biegłym Niemieckim

Lifestyle Manager / Concierge Z Biegłym Niemieckim

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   praca
   asystent
   lifestyle
   manager

Miasto/a:
 Warszawa
Lifestyle Manager / Concierge z biegłym niemieckim

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Numer ref. 0052349
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
• wyszukiwanie i organizowanie spraw związanych m.in. z podróżami, planowaniem czasu wolnego, zakupami, rezerwacją hoteli, spa, biletów na koncerty itp.;
• obsługa telefoniczna oraz email wszystkich przychodzących próśb i zapytań zgodnie ze standardami firmy;
• skrupulatne prowadzenie oraz aktualizowanie bazy danych;
• nadzór nad realizacją zleceń oraz ich terminowością;
• obsługa zapytań w języku niemieckim i angielskim.

Oczekiwania:
• umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów oraz empatia;
• biegła znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego;
• wysoka kultura osobista oraz rozbudowane umiejętności komunikacyjne;
• utrzymywanie relacji z klientami oraz dostawcami;
• znajomość komputera oraz Microsoft Office;
• odpowiedzialność oraz umiejętność pracy pod presją czasu;
• umiejętność radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych;
• rozumienie wymagań i oczekiwań klienta VIP;
• mile widziane doświadczenie na podobnym lub pokrewnym stanowisku np. Event Manager, Account Manager, osobista asystentka, asystent zarządu, obsługa klienta.

Oferujemy:
• pracę w młodym, dynamicznym i profesjonalnym zespole;
• możliwości rozwoju w wiodącej firmie concierge o globalnym zasięgu;
• realne możliwości rozwoju zawodowego, oraz poszerzenie
swoich umiejętności dzięki dużej różnorodności zadań;
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• pracę w godzinach nocnych 23:00 - 7:00 od poniedziałku do piątku.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez link: https://tiny.pl/9cxww

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570