Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Mechatronik Pojazdów Mechanicznych

Mechatronik Pojazdów Mechanicznych

 PDF
Telefon: 12 349 09 92

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Mechatronik Pojazdów Mechanicznych

Miasto/a:
 Poza województwem Mazowieckim
Mechatronik pojazdów mechanicznych Niemcy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Mechatronik pojazdów mechanicznych

Lokalizacja: Niemcy, okolice Lipska - Torgau
Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Opis stanowiska:
• naprawa i prace konserwacyjno-remontowe aut ciężarowych w celu zapewnienia jak najlepszego bezpieczeństwa w transporcie drewna
• zadania z zakresu pneumatyki, hydrauliki, klimatyzacji
• sprawdzanie technicznego stanu pojazdów
• kontrola elementów mocowań i konstrukcji podłoża pojazdów
• diagnoza, usuwanie usterek i błędów w pojazdach za pomocą systemów diagnostycznych

Wymagania:
• znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywny lub dobrym (warunek konieczny)
• silna motywacja oraz zaangażowanie do pracy
• wykształcenie jako Mechatronik pojazdów / Mechanik / lub /i Ślusarz maszyn rolniczych
• doświadczenie na w/w stanowisku - również dla osób rozpoczynających dopiero karierę zawodową
• pełna dyspozycyjność
• umiejętność pracy samodzielnej
• niezawodność i elastyczność

Oferujemy:
• pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
• praca na pełny etat
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pracę na 3 zmiany (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00)
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
• stawkę godzinową + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta)
• możliwość otrzymania premii
• opiekę polskiego koordynatora

Jak aplikować:
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: agnieszka.gotfryd@europajob.pl z dopiskiem mechatronik pojazdów mechanicznych Niemcy” w tytule wiadomości.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami