Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Płytkarz, Francja

Płytkarz, Francja

 PDF
Telefon: 12 349 09 92

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   praca
   praca za granica
   praca we francji
   plytkarz
   Płytkarz
   Francja

Miasto/a:
 Poza województwem Mazowieckim

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z dynamicznym rozwojem projektu, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Płytkarz

Miejsce pracy: południowa część Francji
Rozpoczęcie pracy: od stycznia 2019

Opis stanowiska:
• układanie płytek
• fugowanie
• przygotowywanie stanowiska pod kafelkowanie

Wymagania:
• mile widziana znajomość języka francuskiego
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• motywacja do pracy
• odpowiednie kwalifikacje zawodowe
• gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy na terenie Francji
• samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:
• pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
• praca na pełny etat
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
• atrakcyjne wynagrodzenie
• dynamiczny i rozwojowy zespół, przychylnie nastawiony do pracowników z Polski
• opiekę polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: agnieszka.gotfryd europajob.pl wpisując w tytule wiadomości „płytkarz”.

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.